KAYIT VE KONAKLAMA

KAYIT ÜCRETLERİ
Yurt İçi Katılımcı (Akademik Personel/Öğrenci) 500 TL
Dış Katılımcı (Akademik Kimliği ve Öğrenci Kimliği Olmayan Katılımcılar) 650 TL
 Poster Resim Sunum Ücreti 500 TL

 

KATILIMCILAR İÇİN KAYIT VE ÖDEME BİLGİLERİ

 

 1. Kongreye yurt içinden katılacak bütün katılımcılar (lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri dahil) 500TL, yurt dışından katılacak olanlar ise 100 EURO katılım ücreti ödeyecektir. Akademik ve öğrenci kimliği olmayan katılımcılar 650 TL ödemek ile yükümlüdür. Akademik ve öğrenci kimliği olmayanlar yurt içi dış katılım olarak değerlendirilmektedir.
 2. Bir yazar en fazla iki bildiri ile katılabilir. İkiden fazla sözel/poster bildiri sunmak isteyen her katılımcının 250 TL ek bildiri sunum ücretini ödemesi gerekmektedir. Kongremize gönderilen bildirilerde yazar sayısı 5 kişi ile sınırlandırılmıştır. 5 yazar üzerindeki çalışmalar hakkında ilgili yazarların çalışmaya ne türde katkı yaptığını gösteren resmi onaylı belge talep edilmektedir ve edilecektir. Bu belgeye sahip olmayan hiçbir çalışmaya kongremizde değerlendirme imkânı ve olanağı sağlanmayacaktır. KONGREMİZE DİNLEYİCİ VE İZLEYİCİ OLARAK KATILANLAR KAYIT YAPTIRMAK KAYIT ÜCRETİ ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.
 3. Kongremize gönderilen sözlü ve poster bildiriler eğer “YÜKSEK LİSANS ve DOKTORA” Tezlerinden üretilmiş ise ilk sırada ilgili çalışmanın sahibi ve ikinci sırada ise danışmanın ismi yer almalıdır. 
 4. Akademik teşvik bünyesinde yer alan Karma sergi için katılım ücreti ise her bir eser için 500 TL’dir. İki veya daha fazla eser sunmak isteyenlerin ekstra eser sunum ücreti ödemesi gerekmektedir.
 5. Karma sergi katılım belgesi sadece eser sunan katılımcılara verilecektir, poster bildiri sunan katılımcılar karma sergi bünyesinde yer almayacak ve bu katılımcılara sergi eser sunum belgesi verilmeyecektir.
 6. Sadece kayıt ücreti yatıran katılımcılara "KATILIM BELGESİ" verilecektir. Birden fazla yazarlı bildirilerde “Katılım Belgesi” almak isteyen yazarların mutlaka kongre kayıt ücretini yatırmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu adaylara Katılım Belgesi verilmeyecektir. Bu adayların belgelerini bildiriyi sunan katılımcı da alabilmektedir. Bildiride ismi bulunan diğer yazarların kongreye katılması halinde yazar başına 500 TL ödeme yapmaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde katılım belgesi verilebilmektedir.
 7. Otele konaklama için rezervasyon yaptırırken mutlaka kongre için geldiğinizi belirtiniz. Kongre katılımcılarına özel indirim yapılmaktadır. Bu bilgiyi vermezseniz indirimden yararlanamazsınız.
 8. 30.11.2019 tarihine kadar yapılan ödemeler kabul edilecektir. Bu tarihten sonra yapılan ödemeler dikkate alınmayacak ve bildiriniz kabul edilse de kongre kitapçığında yer almayacaktır.
 9. Kongre katılım ücreti, kongre hesabına yatırıldıktan sonra ödeme dekontu info@guvenplus.com.tr adresine gönderilmelidir. Ödeme dekontu ilgili adrese ulaştıktan sonra davet mektubunuz tarafınıza e-posta ile iletilecektir. 
 10. Kongre programının ilanını takiben tam metinler 4-5 sayfa arasında istenilen formatta kongre web sitesine katılımcılar tarafından yüklenmesi gerekmektedir. Kongremiz bildiri kitabının ilk bölümünde tam metin ikinci bölümünde özet metinlere yer verilecektir. Tam metin gönderimi zorunlu değildir.

KAYIT ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER

 

 • Bilimsel Toplantılara Katılım
 • Basılı Materyaller (Yaka Kartı, Katılımcı Belgesi)
 • Kongre Programı
 • Gün Boyu İkramlar
 • Öğle Yemeği
 • Geniş özet bildirilerin yer alacağı e-kitap (Kongre sonrası internet sitesinden ilan edilecektir)

 

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

 

 • 01 Nisan 2019 tarihine kadar yapılan iptallerde kongre katılım ücretinin %50’si iade edilir.
 • 30 Nisan 2019 tarihinden sonra yapılan iptallerde kongre ücreti iade edilmez.
 • Kongre ücret iadeleri kongre bitiminde katılımcıya havale edilir.

 

 

 Hesap Bilgileri: GÜVEN PLUS GRUP DANIŞMANLIK A.Ş.

HESAP NO

ŞUBE KODU

IBAN NO

PARA CİNSİ

BANKA ADI

0084429  1363 TR500006400000113630084429 TL İŞ BANKASI İMSAN SANAYİ SİTESİ ŞUBESİ
0016252  1363 TR220006400000213630016252 EURO İŞ BANKASI İMSAN SANAYİ SİTESİ ŞUBESİ

 

Kongre Merkezi

Prof. Muammer Aksoy Caddesi No:3 Zeytinburnu, Istanbul, 34020, Türkiye